Project City RPG

Project City RPG- Polski Serwer RPG 1.0

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-08-15 13:15:19

yzuuu
Użytkownik
Dołączył: 2019-08-15
Liczba postów: 2
WindowsChrome 76.0.3809.100

REKRU NA LIDERA SAPD/LSPD

Nick: yzuuu

Wiek: 14

Dlaczego Ty?:(Minimum 5 rozbudowanych zdań): Ponieważ jestem ogarnięty, dobrze prowadzę (w grze) i mam niejakie doświadczenie na stanowisku funkcjonariusza ponieważ byłem we frakcji LSPD i SAPD na kilku serwerach MTA i FiveM.
Na pewno wprowadziłbym rygor zaostrzony w SAPD. Dlatego żeby nie jakie "11 latki" wiedziały że to nie frakcja na odpierdol, tylko dobrze wyszkolona frakcja SAPD.
Wprowadziłbym najważniejszą kartotekę, oraz kody radiowe potrzebne do komunikowania się podczas akcji.

Coś o sobie?:(Minimum 5 zdań): Nazywam się Adrian. Mam 14 lat i pochodzę z województwa małopolskiego, uczęszczam do 7 klasy "podstawówki". Jestem wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną, o krótkich blond włosach. Mam niebieskie oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje.
Ale jak każdy człowiek posiadam również wady. Jedną z nich jest niestety wyzywanie. Staram się nad tym panować. Ale jestem po prostu do tego przyzwyczajony no cóż poradzić.
Jestem człowiekiem który pomaga nie którym osobom w problemach serwerowych i tych na discordzie. Myślę że będę mieć więcej czasu na spędzanie na serwerze, jak pisałem mam wadę do której łatwiej mogę się zirytować.
Jak na razie coś tam próboję to ignorować, ale nie idzie. Nie jestem dla rang na serwerze, tylko się pytam czy mogę być w administracji żeby pomóc własnie w jakiś problemach, czy tam nie ma kasy, czy tam nie ma skryptów.
Moje zainteresowania są bardzo szerokie, bo lubię grać w piłkę nożną, grać na kompie i chociaż bawić się w mechanika w rl.

Umiejętności jazdy: Jeśli chodzi o jazdę, nie mam problemów.

Umiejętności strzelania: Tak jak o jazdę, to z strzelaniem nie mam problemów, bo po prostu gram dużo strzelanek.

Umiejętności odgrywania akcji RP: Myślę że jest na doświadczonym poziomie, nie mam problemów z akcjami.

Znajomość ortografii: Nie mam problemów z dysklesją, po prostu wszystko u mnie gra jeśli chodzi o ortografię.

Czy zapoznałeś się z regulaminem frakcyjnym oraz serwera i akceptujesz go?: Tak akceptuję regulamin.

Czy posiadasz prawo jazdy kat. B?: Będę robić dopiero, jak serwer będzie gotowy do grania [sred])

Jakieś doświadczenie w służbach porządkowych?(skala - 10): 9


Real Quick
Mówią, że styl, mówili, że wstyd
Nie pasi ci coś to chuj ci w ryj.

Offline

#2 2019-08-15 13:55:22

Robak
Użytkownik
Dołączył: 2019-08-15
Liczba postów: 1
WindowsChrome 76.0.3809.100

Odp: REKRU NA LIDERA SAPD/LSPD

na nie

Offline

#3 2019-08-15 14:13:42

Recker
Developer
Dołączył: 2019-08-14
Liczba postów: 13
Windows 7Chrome 76.0.3809.100

Odp: REKRU NA LIDERA SAPD/LSPD

Osoby które nie są w SAPD bądź administracij nie mogą wypowiadać się w stylu "Na nie" "Na tak".

Offline

#4 2019-08-19 20:46:38

Damian123
Użytkownik
Dołączył: 2019-08-19
Liczba postów: 2
AndroidChrome 75.0.3770.143

Odp: REKRU NA LIDERA SAPD/LSPD

Nick: Damian123
Wiek: 18
SID(podasz przy wejsciu na serwer):nie wiem
Dlaczego Ty?:(Minimum 5 rozbudowanych zdań): Uważam iż zasługuje na tą posadę z tego powodu, iż jestem doświadczonym graczem na serwerze, potrafię znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Posiadam dobry kontakt z innymi co ułatwiłoby mi pracę w San Andreas Police Departament. Potrafię sumiennie wykonywać powierzoną mi pracę, wiem czym wiąże się dołączenie do frakcji na rangę lidera i jestem całkowicie pewien, że podołam wyzwaniom i obowiązkom. Jeśli dostanę wymarzoną szansę , obiecuję że was nie zawiodę.
Coś o sobie?:(Minimum 5 zdań): Nazywam się Damian mam 18 lat, interesuje się sportem, służbami mundurowymi. Jestem osobą pokorną, miłą oraz nad wyraz spokojną. Skład każdej osoby jestem miły, chętnie zaoferuje swoją pomoc. Wszystkie powierzone mi zadanie staram się wykonywać jak najlepiej. Traktuję każdego równo.
Ile byś spędzał czasu na duty?:4-7 godzin
Umiejętności jazdy: 10/10
Umiejętności strzelania: 10/10
Umiejętności odgrywania akcji RP: 10/10
Znajomość ortografii: 10/10
Czy zapoznałeś się z regulaminem frakcyjnym oraz serwera i akceptujesz go?: Tak
Czy posiadasz prawo jazdy kat. B?: tak
Jakieś doświadczenie w służbach porządkowych?(skala - 10) : 10/10

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
kryptonimghost - abccbaabccba - fanaticsclub - priwb-trans - sarbinowo