Project City RPG

Project City RPG- Polski Serwer RPG 1.0

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-08-15 19:27:39

szymcio69pl
Użytkownik
Dołączył: 2019-08-15
Liczba postów: 1
WindowsChrome 76.0.3809.100

Rekrutacja na Supportera

Nick: szymcio69pl
Serial: 463AF34542A0E74AF7BD35B7C36F93E3
Wiek: 13
Imię: Szymon
Coś o sobie(Minimum 5 zdań): Cześć! Mam na imię Szymon i mam 13 lat. Interesuję się motoryzacją i sportem. Mieszkam na wsi niedaleko Wrocławia. Praktycznie codziennie jeżdże na moim minicrossie. Jestem miłosnikiem zwierząt mam dwa psy, żółwia, papugę, kota oraz chomika. Praktycznie codziennie się z nimi bawię, czyli z psami biegam po ogrodzie, żółwia karmie oraz wypuszczam na ogród, papugę trzymam na palcu i lata sobię po salonie, kota wypuszczam na dwór, a chomik biega po moim pokoju. Lubię gotowac! Tak, lubię gotować. Praktycznie od dziecka lubię sobie posiedziec troszkę w kuchni i zrobic ciekawą i również smaczną potrawę. Mam w domu perkusję, w wolnej chwili lubię sobie siąść za gary i w nie ponapierdzielać [dblpt]P Myślę ,że jestem odpowiednim kandynatem na SUPPORTA. Byłem bardzo dużo razy SUPPORTEM na wielu innych serwerach i wiem jaka jest to odpowiedzialność. Mój nick na serwerze będzie zapewne taki sam jak na forum oraz discordzie. UID oraz SERIAL podam jak serwer będzie juz gotowy do grania! Pozdrawiam całą ekipe serwera!! Siemkaaa!!!
Dlaczego Akurat ty?: Dlaczego akurat ja? Sądze ,że jestem idelnym kandynatem na oto tą rangę, oraz byłbym bardzo aktywnym supporterem.
Co byś robił gdybyś był supportem na naszym serwerze? (5 zdań minimum): Co bym zrobił? Najprawdopodobniej pomagałbym graczom w trudnych sytuacjach. Napewno nie dalbym się przekupywać graczom ,że np. ja mu naprawie/zatankuje samochód, a on mi da np. jakąś sumę pieniędzy. Wiem ,że bycie supportem to poświęcenie dużej ilości czasu na grę. Napewno nie odszedłbym od administracji oraz nie dawalbym faworki. Napewno bylbym bardzo dobrym Supporterem. Pozdrawiam
Coś od siebie: Byłem dużo razy supporterem, moderatorem, administratorem na wielu innych serwerach lecz było to dawno. Chciałbym doznać znów tego uczucia, gdy jesteś supporterem lub inną rangą. Tak jak powiedziałem będę aktywny na serwerze oraz bardzo dużo czasu będe spędzał na duty.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
cs-goldkill - japancarsproject - asofajdqwd - kordialne - borderlandspolska