Project City RPG

Project City RPG- Polski Serwer RPG 1.0

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-08-17 17:08:50

Ray
Użytkownik
Dołączył: 2019-08-17
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 76.0.3809.100

Rekrutacja na Supportera

Nick: Ray
Serial: E1AE75DCABD645C6A7E6EE017F187802
Wiek: 18
Imię: Maciej

Coś o sobie(Minimum 5 zdań): Na MTA siedzę od wersji 1.3, wcześniej grałem na SAMP'ie, ale tylko serwer truck. Większość czasu mojej gry spędziłem na serwerach wojskowych, tocząc wojny i takie tam, każdy z resztą wie jak to wyglądało w praktyce, zanim to wszystko pierdolnęło. Od czasu do czasu zdarzyło mi się grać na Devie, gdzie poduczyłem się RolePlay. Sporo czasu przegrałem na serwerach RPG, głównie jako zwykły szary gracz, pracujący i kupujący nowe samochody. Podczas mojej rozgrywki poznałem wiele osób, w tym prywatnie, z którymi kontakt utrzymuję po dziś dzień. Jeżeli chodzi o życie prywatne, chodzę do mundurówki ( oczywiście wojskowa ), po skończeniu szkoły spierdalam stąd i prawdopodobnie idę do woja. Za chwilę zaczynam prawko, kupuje pierwszą fure i jakoś to życie poleci, byle do 60.
Zaczynając od moich wad, nie ukrywając, jak każdy lubię poodpierdalać, o czym sporo osób wie, jednak mimo tego małego szczegółu, potrafię się zachowywać tak jak należy.
Co do zalet, aktualnie mam dużo czasu wolnego, co pozwala na częste przesiadywanie na serwerze. Staram się nie robić sobie wrogów, bo przez kabelek to po prostu nie ma sensu i jest kurwa żałosne. Jestem dość aktywny, nie tylko podczas wakacji, ale również w roku szkolnym.

Dlaczego Akurat ty?: Mam trochę doświadczenia w moderowaniu serwerów. Zdarzało się być współwłaścicielem, głównie militarek wraz z Reckerem. Raz miałem serwerek lecz nie wypalił bo nie był to tryb lubiany przez obecnych graczy serwerów wojskowych, a poza tym nie chciało mi się go aktualizować i wprowadzać nowych rozwiązań. Zawierał też kilka bugów ale możliwych do naprawienia. Poza tym, jestem osobą która robi wszystko na czas. Od czasu do czasu coś tam strugałem w lua, więc w razie problemów mógłbym być w stanie z czymś pomóc. Wielokrotnie było mi dane władanie odpowiednimi funkcjami, dzięki czemu wiem jak postępować w przypadku wielu problemów.

Co byś robił gdybyś był supportem na naszym serwerze? (5 zdań minimum): Jak sama nazwa wskazuje, jest to ranga odpowiadająca i pomagająca graczom ( pomoc ). Przyjmowałbym reporty od graczy i karał bądź pouczał tych, którzy nie znają regulaminu, przez co jest on łamany. Jeżeli byłoby to możliwe, mógłbym organizować eventy, ale to już w głównej mierze zależy od wyższych sfer administracyjnych. Starałbym się poświęcać więcej czasu na edukację niż karanie graczy za ich przewinienia. Chciałbym wprowadzać nowości na serwer, rzeczy, dzięki którym serwer będzie mógł się rozwijać.

Coś od siebie: No co tu dużo mówić, powodzenia reszcie.

2019-08-17 17:56:20 Recker napisał/a:

Na tak

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
stomia - semo-trans - spiski - landrpg - nicekill